Ligue 1: Bordeaux wygrywa z Nantes

W spotkaniu 4. kolejki Ligue 1 Girondins Bordeaux wygrało na własnym stadionie z FC Nantes 2:0. Wygraną gospodarzom zapewnili Wahbi Khazri oraz Milan Gajić.

Kibice zgromadzeni na Stade Chaban-Delmas mogli zobaczyć pierwszego gola już w 39. minucie, jednak Wahbi Khazri nie wykorzystał rzutu karnego. Zawodnik gospodarzy naprawił swój błąd w doliczonym czasie pierwszej połowy strzelając bramkę. Asystę przy tym golu zaliczył Enzo Crivelii. Wynik został ustalony w końcowym fragmencie meczu za sprawą Milana Gajicia, któremu asystował Diego Rolan.

Podopieczni Willy Sagnola odnieśli tym samym swoją pierwszą wygraną w tym sezonie. Na swoim koncie mają również dwa remisy i zajmują dziesiątą pozycję w tabeli. Z kolei „Kanarki” z siedmioma punktami znajdują się na ósmym miejscu.