Ligue 1: Kolejna porażka OM

Piłkarze En Avant de Guingamp pokonali na własnym stadionie w meczu 4. kolejki francuskiej ekstraklasy Olympique Marsylia 2:0 (0:0). Tym samym gospodarze piątkowego starcia zaliczyli pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie.

Na prowadzenie ekipę ze Stade du Roudourou w 72. minucie wyprowadził Slovan Privat, który swojego pierwszego gola w tym spotkaniu mógł strzelić jeszcze w pierwszej połowie, ale wówczas nie wykorzystał on rzutu karnego.

Ostatecznie wynik rywalizacji ustalił na kilka chwil przed końcem regulaminowego czasu gry Nicolas Benezet. Zawodnik En Avant de Guingamp w tej sytuacji popisał się fantastycznym strzałem z dystansu.

Po czterech rozegranych spotkaniach drużyna z Guingamp plasuje się z dorobkiem trzech punktów na czternastym miejscu w ligowej tabeli. Jedną pozycję wyżej okupują na tę chwilę podopieczni Michela.