Ligue 1: Skromne wygrane „Zielonych” i AS Monaco

RC Lens przegrał u siebie z AS St Etienne 0:1 (0:0), natomiast AS Monaco wygrało przed własną publicznością z EA Guingamp 1:0 (1:0) w meczach szóstej kolejki francuskiej Ligue 1.

Zwycięskiego gola dla „Zielonych”, którzy awansowali na trzecie miejsce w tabeli, zdobył osiem minut przed końcem Lemoine. Beniaminek z Lens doznał trzeciej porażki i jest dwunasty.

Z kolei ekipa z Księstwa zwycięstwo zawdzięcza Marokańczykowi Dirarowi, który pokonał bramkarza rywali siedem minut przed przerwą. AS Monaco wygrało dopiero po raz drugi i awansowało na piętnaste miejsce. Ekipa z Guingamp jest przedostatnia.