Ligue 1: Wygrana drużyny Grosickiego

Stade Rennes pokonało na własnym stadionie FC Toulouse 3:1 w meczu czwartej kolejki ligi francuskiej. Kamil Grosicki w drużynie gospodarzy występował do 63. minuty spotkania.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Już w 5. minucie gry, na listę strzelców wpisał się Martin Braithwaite, któremu asystował Adrien Regattin. Później gole zdobywała już tylko drużyna prowadzona przez Philippe Montaniera. Najpierw samobójcze trafienie zaliczył Steeve Yago, później bramkarza rywali pokonał Sylvain Armand, a wynik na 3:1 ustalił w ostatniej minucie podstawowego czasu gry Giovanni Sio.

Dla Rennes to trzecie zwycięstwo z rzędu. Piłkarze z Bretanii mają na swoim koncie dziewięć punktów i zajmują trzecią pozycję w tabeli. Klub z Tuluzy z czterema punktami jest na trzynastym miejscu w lidze.