Ligue 1: Wyjazdowa wygrana Marsylii

Piłkarze AS Saint-Etienne przegrali przed własną publicznością z Olympique Marsylia 0:2 (0:1) w meczu 14. kolejki francuskiej Ligue 1. Dla gości było to piąte zwycięstwo w tym sezonie.

Kibice zgromadzeni na trybunach Stade Geoffroy-Guichard na pierwsze trafienie w tym spotkaniu musieli czekać do 41. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Michy Batshuayi. 22-letni Belg wykorzystał pokonał bramkarza gospodarzy płaskim strzałem z okolicy dziesiątego metra.

Sześć minut po przerwie zawodnicy Olympique wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Tym razem do siatki miejscowych trafił Georges-Kevin N’Koudou, a asystował mu Batshuayi.

Dzięki wygranej, zespół OM przesunął się na dwunastą pozycję w tabeli. Podopieczni Michela mają na swoim koncie 18 punktów, z kolei drużyna Saint-Etienne wywalczyła do tej pory cztery „oczka” więcej i znajduje się na siódmym miejscu w klasyfikacji.