LM: Borussia ograła Arsenal

Borussia Dortmund pokonała u siebie Arsenal Londyn 2:0 (1:0) w meczu grupy D piłkarskiej Ligi Mistrzów. W ekipie gości cały mecz rozegrał Wojciech Szczęsny.

Polski bramkarz nie miał nic do powiedzenia przy obu bramkach dla wicemistrzów Niemiec. Pierwszą strzelił tuż przed przerwą po kapitalnej indywidualnej akcji Ciro Immobile, a drugą zaledwie trzy minuty po zmianie stron Pierre Aubameyang, który wykorzystał świetne zagranie Kevina Grosskreutza i po minięciu Szczęsnego skierował piłkę do pustej bramki.

W drugim meczu tej grupy Galatasaray Stambuł zremisowało u siebie z Anderlechtem Bruksela 1:1. Goście prowadzili po golu Praeta, ale remis ekipie znad Bosforu uratował w doliczonym czasie gry Burak Yilmaz.