LM: Remis na Etihad Stadium, cały mecz Skorupskiego

We wtorkowym spotkaniu 2.kolejki Ligi Mistrzów w grupie E, Manchester City podejmował na własnym stadionie AS Romę z Łukaszem Skorupskim w składzie. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Spotkanie rozpoczęło się fantastycznie dla „The Citizens”. Już w 3. minucie Maicon sprokurował rzut karny, który na bramkę zamienił Sergio Aguero. Rzymianie nie poddali się jednak i od razu rzucili do ataku. Efekt przyniosło to już w 23. minucie, kiedy to gola strzelił Francesco Totti.

Po przerwie wzrósł napór gości, ale żadna bramka już nie padła. Warto podkreślić, że Łukasz Skorupski, choć w tym spotkaniu nie miał zbyt wiele pracy, pokazał się z bardzo dobrej strony.