Malaga – Atletico Madryt typy na rzuty rożne

Do końca sezonu w La Liga pozostało tylko 10 kolejek. Gospodarze znajdują się tuż nad strefa spadkową i myślę, że każdy punkt zwiększa ich szanse na pozostanie w lidze.

Atletico Madryt zajmuje 4. miejsce w tabeli, na mistrzostwo już nie mają szans, ale pozostaje im walka o miejsce, które gwarantuje bezpośredni udział w Lidze Mistrzów i do tego muszą regularnie zdobywać punkty.

Malaga i Atletico Madryt należą do drużyn w La Liga, które wykonują najwięcej rzutów rożnych, średnio 6 rożnych na mecz, dlatego polecam grać ten typ.

Malaga – Atletico Madryt, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB