Manchester City – Huddersfield typy na rzuty rożne

Przed nami mecz 1/8 finału Pucharu FA, którego faworytem są gospodarze, ale dwa tygodnie temu City nie udało się wygrać. W dzisiejszym spotkaniu, ekipie Pepa Guardioli nie zagra 5 podstawowych piłkarzy.

Huddersfield w Championship zajmuje 3. miejsce i gra więcej niż przyzwoicie, dlatego myślę, że dzisiaj nie raz zagrożą bramce gospodarzy. Polecam grać ten typ, ponieważ w takich meczach rzuty rożne pojawiają się tak często, że warto się pokusić o ich granie. Dodam tylko małą statystykę – goście zdobywają średnio 5 rożnych na mecz.

Manchester City – Huddersfield, typ: Huddersfield powyżej 2.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB