Manchester City – Leicester typy na rzuty rożne

W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy walczą o trzecie miejsce w lidze i muszą uważać, żeby nie dogoniła ich grupa pościgowa.

Lisy pod koniec sezonu złapały formę i ze strefy spadkowej pomaszerowały aż na 9. miejsce. Teraz mają szansę na zajęcie 8. miejsca, do którego tracą tylko dwa punkty.

Liczę, że w tym spotkaniu Leicester pokaże co potrafi i stworzy kilka sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Manchester City – Leicester, typ: Leicester powyżej 2.5 rożnych, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB