Manchester United – Chelsea typy na rzuty rożne

Chelsea jest liderem w Premier League i ma przewagę czterech punktów nad drugim miejscem. Goście są w lidze bardzo skuteczni i myślę, że to oni częściej będą zagrażać bramce przeciwnika.

Manchester United zajmie 6. miejsce i ma trzy mecze mniej rozegrane niż drużyny wyższej notowane w tabeli i nadal mają szansę na czwarte miejsce. Jednak za cztery dni czeka ich mecz w ćwierćfinale Ligi Europy i być może Jose Mourinho nie wystawi najsilniejszego składu.

Uważam, że Chelsea w tym spotkaniu zdobędzie więcej rzutów rożnych, a kurs całkiem niezły i bardzo prawdopodobny.

Manchester United – Chelsea, typ: Chelsea więcej rzutów rożnych, (Chelsea +1 Handicap), kurs: 2.0.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB