Middlesbrough – Arsenal typy na rzuty rożne

Do końca sezonu w Premier League pozostało tylko pięć kolejek a Middlesbrough zajmuje przedostatnie miejsce w lidze i ma aż 6 punktów straty. Jednak ma dwa mecze rozegrane mniej, więc teoretycznie mają jeszcze szansę na utrzymanie, ale terminarz im nie sprzyja, bo aż cztery mecze grają z czołowymi drużynami.

Arsenal ma jeszcze osiem meczów do rozegrania i traci aż 10 punktów do swojego ulubionego czwartego miejsca, które daje szansę ma udział w Lidze Mistrzów.

Obie drużyny potrzebują kompletu punktów więc na pewno czeka nas bardzo wyrównane spotkanie i myślę, że w tym spotkaniu zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Middlesbrough – Arsenal, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB