Milan – Roma typy na rzuty rożne

Do końca sezonu w Serie A pozostały tylko cztery kolejki. Milan zajmuje 6. miejsce w tabeli i pewnie do ostatniej kolejki będzie walczył o utrzymanie się na tej pozycji.

Roma obecnie zajmuje 3. miejsce, które daje udział w eliminacjach Ligi Mistrzów. Do drugiego miejsca, mają tylko dwa punkty straty i jedno spotkanie więcej do rozegrania.

Obie drużyny potrzebują punktów do swoich celów, więc zapowiada nam się bardzo ciekawy mecz, w którym na pewno nie zabraknie emocji i sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne w tym meczu.

Milan – Roma, typ: Powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB