Nancy – Marseille typy na rzuty rożne

Do końca sezonu Ligue 1 pozostało tylko pięć kolejek, a obie drużyny potrzebują punktów.

Gospodarze znajdują się tuż nad strefą spadkową, gdzie aż pięć drużyn walczy o utrzymanie i pewnie do ostatniej kolejki będzie trwała ogromna rywalizacja, dlatego gospodarze nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.

Marsylia zajmuje 6. miejsce tuż za strefa pucharową, do której mają tylko punkt straty.
W dzisiejszym spotkaniu trudno wskazać faworyta. Goście są w lepszej formie, ale stawiam, że ten mecz będzie bardzo wyrównany i zobaczymy w nim mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Nancy – Marseille, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB