Newcastle – Bristol City typy na rzuty rożne

Newcastle jest jednym z faworytów do awansu do Premier League. Obecnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli, a żeby zapewnić sobie awans, to z takimi drużynami musi po prostu wygrać.

Bristol City zajmuje 21. miejsce i walczy o utrzymanie się w lidze. Myślę, że w tym meczu zbytnio nie mają szans choćby na jeden punkt.

Polecam grać ten typ ponieważ w Championship rzuty różne padają tak często, że warto się pokusić o ich granie w tym spotkaniu.

Newcastle – Bristol City, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB