Newcastle – Fulham typy na rzuty rożne

Newcastle jest liderem Championship, ale co ciekawe, na własnym terenie zdobyli mniej punktów niż w meczach wyjazdowych. Sroki są obecnie w bardzo dobrej formie, liczę na ich dobrą, grę w ofensywie.

Fulham zajmuje 7. miejsce w tabeli, tuż za strefą playoffs. Goście posiadają bardzo skuteczną ofensywę, strzelają średnio prawie dwie bramki na mecz. Ostatnie dwa spotkania Fulham wygrał po 1:0 i liczę, że ten mecz będzie bardzo wyrównany. Spodziewam się, że zobaczymy w tym pojedynku mnóstwo sytuacji bramkowych… co oczywiście przełoży się na oczekiwane przez nas kornery.

Newcastle – Fulham: typ: Powyżej 10.5 rożnych, kurs: 2.0.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB