Newcastle – Leeds typy na rzuty rożne

Newcastle zajmuje drugie miejsce w lidze i traci dwa punkty do lidera. Do końca sezonu pozostało tylko pięć kolejek, a Sroki awans mają już prawie zapewniony. Sądzę, że będą chcieli zakończyć ten sezon na pierwszym miejscu i będą do końca grali w każdym meczu o komplet oczek.

Leeds zajmuje piąte miejsce, które gwarantuje udział w play -offach, ale goście nie mogą tracić punktów jeśli chcą grać o awans do Premier League. Uważam, że dzisiaj będą walczyć przynajmniej o jeden punkt.

Prognozuję, że ten mecz będzie bardzo wyrównany i zobaczymy w nim dużo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Newcastle – Leeds, typ: Powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB