Newport – Luton typy na rzuty rożne

Gospodarzom zostało 9 meczów do końca sezonu i muszą zacząć wygrywać, ponieważ znajdują się w strefie spadkowej. Dzisiaj czeka ich bardzo ciężki mecz.

Luton zajmuje 5. miejsce i ma szansę na bezpośredni awans do wyższej ligi, ale nie może pozwolić sobie na stratę punktów.

Myślę, że ten mecz będzie bardzo wyrównany, obie drużyny potrzebują punktów, zarówno gospodarze jak i goście wykonują dużo rzutów rożnych, dlatego polecam grać ten typ.

Newport – Luton, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB