Odbierz do 400 zł bonusu i postaw na Polskę!

Już tylko godziny zostały do meczu reprezentacji Polski z Czarnogórą. Warto z tej okazji skorzystać z bonusu dla nowych klientów w 1xBet i postawić go na biało-czerwonych. Po dokonaniu pierwszej wpłaty możesz odebrać do 400 zł! Grzech nie skorzystać.

1xBet to w tej chwili jedna z najlepszych stron bukmacherskich na świecie. Nawet początkującemu graczowi postawienie zakładu nie sprawi trudności.

Po naszych obserwacjach oferty 1xBet, już dziś możemy powiedzieć, że to bukmacher, który namiesza na rynku. Ma świetną ofertę, doskonałą obsługę klienta i naprawdę prosty system stawiania zakładów.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w 1xBet. Naprawdę nie będziesz żałował, bo 1xBet to czołowy bukmacher na rynku!

ZAŁÓŻ KONTO w 1xBet.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB