Oldham – Sheffield Utd typy na rzuty rożne

Sheffield Utd zajmuje pierwsze miejsce w lidze i ma najlepszą i najskuteczniejszą ofensywę w lidze, która ma na koncie aż 73 bramek. Goście wykonują najwięcej rzutów rożnych, średnio ma mecz aż 7.42.

Gospodarze znajdują się tuż nad strefa spadkową i pewnie z takim przeciwnikiem nawet jeden punkt będzie sporą radością. Oldham od pięciu ostatnich spotkań na własnym terenie nie przegrało. Średnio ma mecz zdobywają 5.46 rożnych.

W tej lidze rzuty rożne wpadają tak często, że warto dzisiaj się pokusić o ich granie w tym spotkaniu.

Oldham – Sheffield Utd, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB