Overy na dziś: Czwartek 28.05.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na czwartek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 12:30, Rojer/Tecau – Johnson/Querrey, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.60

Rojer/Tecau w ostatnim czasie są w bardzo dobrej formie i w ostatnich pięciu meczach tylko raz przegrali. Resztę meczów wygrali bez utraty ani jednego seta. Ich dzisiejsi przeciwnicy są w kiepskiej formie, a na dodatek obie pary mierzyły się ze sobą nieco ponad tydzień temu, kiedy to Rojer/Tecau pokonali Johnsona z Querreyem 2:0.

[sc:comeon]Tenis, godz. 12:30, Peya/Soares – Monroe/Sitak, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.40

Analogiczna sytuacja jak w meczu powyżej. Pierwsza z wymienionych par to absolutny światowy top, natomiast Monroe z Sitakiem grają ze sobą bardzo rzadko, a jeśli już to nie odnoszą znaczących sukcesów i przegrywają z wyżej notowanymi przeciwnikami. Jesteśmy pewni, że ten mecz zakończy się w dwóch setach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:00, Djokovic – Muller, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.20

Sytuacja w tym meczu jest prosta. Nie wyobrażamy sobie, żeby lider rankingu ATP Novak Djokovic mógł stracić chociażby jednego seta z tak słabym zawodnikiem jakim jest Muller. Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą w styczniu i wtedy pewnie, bez utraty jednej partii triumfował Serb. Dzisiaj będzie podobnie.

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:00, Chardy – Isner, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.55

Isner nie jest specjalistą od nawierzchni ziemnej, choć w pierwszym meczu bez problemu wygrał z Seppim 3:0. Chardy w ostatnim czasie jest w przeciętnej formie, ale naszym zdaniem w tym meczu nie ma jednoznacznego faworyta i możemy być świadkami nawet pięciu setów.