Overy na dziś: Niedziela 02.08.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na niedzielę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 18:10, Holandia – Polska, typ: under 4.5 seta, kurs: 1.35

Holenderki są zdecydowanymi faworytkami starcia z Polkami w playoffach World Grand Prix Kobiet. Obie ekipy w ostatnim czasie mierzyły się ze sobą trzykrotnie i dwa razy górą były Holenderki, raz natomiast lepsze były zawodniczki z naszego kraju. Stawiamy, że w tym meczu nie zobaczymy tie-breaka i ostateczny rezultat poznamy maksymalnie po czterech setach.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 18:30, Wegry – Gruzja, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.30

Sytuacja w tym meczu jest prosta. Węgierki są zdecydowanie lepszą drużyną i powinny ten mecz zakończyć w szybkich trzech setach. Obie drużyny mierzyły się ze sobą już wczoraj i niespodzianki nie było, bowiem wyżej notowane Węgierki nie dały żadnych szans reprezentacji Gruzji. Dzisiaj będzie podobnie.

[sc:comeon]Ukraina, godz. 16:00, M. Zaporoże – Volyn Lutsk, typ: under 3.5, kurs: 1.30

Starcie dwóch ekip z dołu tabeli ukraińskiej pierwszej ligi. Obie drużyny nie strzelają zbyt wiele bramek, o czym świadczy chociażby historia bezpośrednich spotkań między nimi, bowiem w ostatnich pięciu potyczkach Zaporoża i Volyn Lutsk nigdy nie padły więcej niż trzy trafienia. Stawiamy, że ta tendencja się utrzyma.

[sc:comeon]Holandia, godz. 18:00, Groningen – PSV, typ: over 2.5, kurs: 1.50

Dzisiaj w meczu rozgrywanym w ramach Superpucharu Holandii Groningen zmierzy się z PSV. Stawiamy na otwarty mecz, z wieloma sytuacjami podbramkowymi z obu stron. W historii spotkań rozgrywanych między tymi ekipami w ostatnich pięciu pojedynkach aż czterokrotnie oglądaliśmy minimum trzy trafienia.

[sc:comeon]Szwajcaria, godz. 15:00, Aarau – Biel, typ: over 1.5, kurs: 1.25

Sprawa w tym meczu jest prosta – obie ekipy bardzo overowe i w ich meczach pada wiele bramek. W ostatnim pojedynku Aarau z Biel padło aż sześć bramek. Naszym zdaniem dwa trafienia to absolutne minimum w tym meczu.