Overy na dziś: Piątek 03.07.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na piątek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 20:25, Polska – USA, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.50

Polacy są zdecydowanymi faworytami w starciu z Amerykanami. W ostatnich meczach między tymi ekipami zawsze oglądaliśmy cztery lub nawet pięć setów. Naszym zdaniem dzisiaj będzie podobnie.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 19:00, Brazylia – Włochy, typ: under 4.5 seta, kurs: 1.20

Brazylijczycy są w ostatnim czasie w dobrej dyspozycji. Pokonali w ostatnim meczu Włochów bez utraty seta i naszym zdaniem dzisiaj jeden set to absolutne maksimum dla gości. Tie-breaka w tym pojedynku na pewno nie zobaczymy.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 20:10, Belgia – Holandia, typ: under 4.5 seta, kurs: 1.30

Belgowie jak na razie są liderem swojej grupy i w ostatnim spotkaniu z Holandią triumfowali 3:0. Teraz grają z nimi na własnym parkiecie i naszym zdaniem zapowiada się powtórka z ostatniej rywalizacji. Set dla Holandii to absolutne maksimum.