Overy na dziś: Sobota 04.04.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na sobotę. Życzymy powodzenia i wysokich wygranych!

[sc:comeon]Siatkówka Włochy, godz. 20:30, Piacenza – Trentino, typ: under 168.5pkt, kurs: 1.85

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ekipa gości, która przewodzi w tabeli po 23. kolejkach. Piacenza w tym sezonie spisuje się bardzo słaba i jest na miejscu dziewiątym. Naszym zdaniem w tym spotkaniu zobaczymy maksymalnie cztery sety, więc typ na under punktowy wygląda bardzo pewnie.

[sc:comeon]Siatkówka Rosja, godz. 16:00, Dynamo Moskwa – Zenit Kazan, typ: under 185.5pkt, kurs: 1.85

W tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden i jest nim ekipa gospodarzy, która wygrała pewnie dwa dotychczasowe spotkania z Dynamem Moskwa w ramach playoffów w rosyjskiej Superlidze. Dzisiaj naszym zdaniem będzie podobnie i w spotkaniu zobaczymy maksymalnie cztery sety.

[sc:comeon]Siatkówka Rosja, godz. 16:00, Surgut region – Belgorod, typ: under 185.5pkt, kurs: 1.45

Obie drużyny w ostatnim czasie mierzyły się dwukrotnie i za każdym razem górą byli siatkarze Belgorodu, którzy pokonywali swoich przeciwników bez utraty seta. Dzisiaj czas na trzecią potyczkę między tymi ekipami i naszym zdaniem zdecydowanymi faworytami są goście. Jesteśmy niemal pewni, że w tym meczu nie zobaczymy tie-breaka.

[sc:comeon]Siatkówka Rosja, godz. 13:00, Kemerovo – Novosibirsk, typ: under 185.5pkt, kurs: 1.72

Kemerovo w ostatnim czasie jest w bardzo słabej dyspozycji. Siatkarze tego klubu nie wygrali od sześciu spotkań, a w ostatnim czasie zanotowali dwie porażki z Novosibirskiem, zdobywając podczas tych meczów zaledwie jednego seta. Obstawiamy, że dzisiaj będzie podobnie, a gospodarzy stać w tym meczu będzie maksymalnie na wygranie jednej partii.