Overy na dziś: Sobota 04.07.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na sobotę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 17:30, Czarnogóra – Chiny, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.42

Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta pierwszego półfinału III dywizji. Naszym zdaniem to spotkanie nie ma prawa zakończyć się w trzech setach, bowiem ekipy prezentują podobny poziom i czeka nas niezwykle wyrównane starcie.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 18:30, Iran – Rosja, typ: under 4.5 seta, kurs: 1.50

Iran we wczorajszym spotkaniu bez żadnych problemów pokonał kadrę Rosji. Naszym zdaniem dzisiaj będzie podobnie, bowiem goście są w bardzo słabej dyspozycji, a gospodarze będą chcieli godnie pożegnać się z rozgrywkami.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 20:25, Polska – USA, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

Typowy pewniak. Nie ma opcji, aby to spotkanie zakończyło się po trzech setach. Wczoraj po pięciosetówce triumfowali Polacy. Dzisiaj zapowiada się na kolejny wyrównany i emocjonujący mecz.