Overy na dziś: Sobota 06.06.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na sobotę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Koszykówka Litwa, godz. 17:30, Lietuvos Rytas – Zalgiris Kaunas, typ: under 161.5pkt, kurs: 1.30

Czwarte starcie finałowe pomiędzy obiema drużynami. Jak na razie trzykrotnie triumfowali zawodnicy gości, którzy są na dobrej drodze do sięgnięcia po puchar. Mecze tych ekip są bardzo zacięte i wyrównane, w związku z czym linia 160 punktów nie zostanie na pewno przekroczona.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 17:40, Finlandia – Portugalia, typ: under 4.5 seta, kurs: 1.50

Finowie we wczorajszym meczu nie mieli żadnych problemów z Portugalią. Byli lepsi w każdym siatkarskim aspekcie i naszym zdaniem dzisiaj również nie będą mieli większych problemów, aby wygrać to spotkanie. Cztery sety w tym starciu to absolutne maksimum.

[sc:comeon]Polska, godz. 16:00, Dolcan Ząbki – GKS Tychy, typ: under 3.5, kurs: 1.25

Dla GKSu jest to bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Goście muszą go wygrać, jeśli myślą o pozostaniu w pierwszoligowych rozgrywkach. Stawiamy na bardzo wyrównane starcie, w którym o ostatecznym triumfie może zadecydować jedno trafienie.