Overy na dziś: Sobota 14.02.

Poniżej prezentujemy Wam overy na sobotę 14.02. Życzymy Wam powodzenia i wysokich wygranych!

[sc:comeon] Ekstraklasa, Ruch Chorzów – Piast Gliwice, godz. 15:30, typ: under 2.5 @1.54
Krótka sprawa. Obie drużyny znajdują się w dole tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Rzadko zdobywają wiele goli, co potwierdziły sparingi, kiedy to te ekipy nie potrafiły zdobyć więcej niż dwie bramki w jednym spotkaniu. W ostatnich trzech meczach rozgrywanych między tymi drużynami nigdy nie oglądaliśmy więcej niż dwie bramki. Dzisiaj będzie podobnie.

[sc:comeon] Eredivisie, Heracles – Feyenoord, godz. 18:30, over 2.5 @1.57
Feyenoord zajmuje trzecią lokatę w tabeli, natomiast Heracles również jest trzeci, tyle że od końca. Spotkają się zatem dwie drużyny, które mają odmienne cele na ten sezon. Feyenoord lubi strzelać dużo goli, natomiast Heracles tracić. Zobaczymy w tym spotkaniu zatem wiele goli, a trzy to formalność.

[sc:comeon] 1.Bundesliga, Bayern Monachium – Hamburg, godz.15:30, under 3 kartki @1.60
Dobry kurs jak na ten over i wydaje się być bardzo pewny. Bayern jest jedną z drużyn, która łapie najmniej kartek w całych rozgrywkach. Dzisiaj podopieczni Pepa Guardioli będą raczej skupiali się na zdobywaniu kolejnych bramek, a nie na kolekcjonowaniu kartek. To zadanie przypadnie zawodnikom gości, ale nie sądzimy, aby sędzia więcej niż trzy razy ukarał ich żółtym kartonikiem. W ostatnich pięciu spotkaniach stało się tak tylko raz.

[sc:comeon] Primera Division, Real Madryt – Deportivo La Coruna, godz. 18:00, over 1.5 gola w pierwszej połowie @1.60
Real Madryt po ostatnich niepowodzeniach w końcu musi zacząć wygrywać. Cristiano Ronaldo i spółka wyjdą na spotkanie bardzo zmobilizowani i zmotywowani od pierwszych minut. Czeka nas sporo bramek, a pierwsze dwie powinny paść już w pierwszej części gry.