Overy na dziś: Środa 29.07.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Egipt, godz. 19:30, El Gaish – Zamalek, typ: under 3.5, kurs: 1.30

Liga egipska jak wiemy jest jedną z najbardziej underowych na świecie. Obie drużyny o nic już nie walczą, bowiem goście mają zapewniony tytuł mistrzowski, natomiast gospodarze sklasyfikowani są na miejscu w środkowej części tabeli. Stawiamy na nudny i wyrównany mecz, w którym więcej niż trzech bramek nie zobaczymy.

[sc:comeon]Filipiny, godz. 13:45, Global – Meralco Sparks, typ: over 2.5, kurs: 1.30

Obie drużyny strzelają w tym sezonie bardzo dużo bramek, bowiem notują ponad dwa trafienia na mecz. W ostatnich czterech meczach między tymi ekipami trzykrotnie oglądaliśmy minimum trzy gole. Naszym zdaniem dzisiaj będzie podobnie.

[sc:comeon]Tenis, godz. 12:30, Kohlschreiber/Petzschner – Cabal/Farah, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.85

Faworyt w tym meczu może być tylko jeden i jest nim para złożona z Cabala i Faraha. Kohlschreiber i Petzschner grają ze sobą od niedawna, a na dodatek nie odnieśli jak na razie żadnych spektakularnych sukcesów. Stawiamy na pewny triumf bardziej doświadczonych i zgranych ze sobą tenisistów.

[sc:comeon]Eliminacje LM, godz. 20:45, Lech Poznań – Basel, typ: under 3.5, kurs: 1.30

Faworytem w tym spotkaniu jest ekipa gości, ale my postanowiliśmy się skupić na liczbie bramek w tym spotkaniu. Naszym zdaniem początek meczu będzie bardzo wyrównany, a obie ekipy będą miały spore problemy z wypracowaniem dobrych sytuacji podbramkowych. Naszym zdaniem trzy bramki w tym spotkaniu to absolutne maksimum.

[sc:comeon]Tenis, godz. 15:00, Fognini – Ramos, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.70

Fognini mierzył się jak na razie z Ramosem sześciokrotnie i za każdym razem był górą. W ostatnich trzech meczach triumfował bez utraty seta. Włoch na mączce spisuje się bardzo dobrze i naszym zdaniem stać go na triumf z niżej notowanym przeciwnikiem bez utraty seta.