Overy na dziś: Wtorek 02.06.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na wtorek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 16:00, Federer – Wawrinka, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.55

Obaj zawodnicy grali ze sobą bardzo często. Teraz spotkają się razem w French Open i ciężko wskazać jednoznacznego faworyta tego meczu. Obaj panowie są w całkiem niezłej formie i nie widzimy innego rozwiązania, jak minimum cztery sety.

[sc:comeon]Estonia, godz. 18:00, Kalju – Flora, typ: under 3.5, kurs: 1.35

Starcie dwóch drużyn ze ścisłej czołówki estońskiej pierwszej ligi. Gospodarze są wiceliderem tabeli, natomiast goście prowadzą z jednym punktem przewagi nad Kalju. Czeka nas bardzo ciekawy i wyrównany mecz. Więcej niż trzy bramki w nim nie padną.

[sc:comeon]Włochy, godz. 18:30, Bologna – Avellino, typ: under 3.5, kurs: 1.25

W pierwszym meczu półfinałowym, którego stawką jest awans do Serie A Bologna pokonała swoich dzisiejszych przeciwników 1:0. Dzisiaj przyszedł czas na rewanż w Bolonii i z pewnością będzie to ciekawy i zacięty mecz. Obie ekipy mierzyły się ze sobą wielokrotnie i tylko raz zobaczyliśmy więcej niż dwie bramki. Stawiamy na under 3.5.