Overy na dziś: Wtorek 07.04.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na wtorek. Życzymy powodzenia i miłej lektury!

[sc:comeon]Hokej Rosja, godz. 18:30, CSKA Moskwa – St. Petersburg, typ: under 5.5, kurs: 1.32

Czas na siódme spotkanie półfinałowe pomiędzy CSKA a St. Petersburgiem. Po sześciu seriach meczów jak na razie mamy remis 3-3. Każdy mecz pomiędzy tymi drużynami jest bardzo zacięty i emocjonujący do ostatniej minuty. W tych pojedynkach nie oglądamy zbyt wiele goli, a o ostatecznym triumfie najczęściej decyduje jedna bramka. Naszym zdaniem więcej niż pięciu bramek w tym meczu nie zobaczymy.

[sc:comeon]Egipt, godz. 16:30, El Gaish – Haras El Hodood, typ: under 2.5, kurs: 1.52

Liga egipska jest jedną z najbardziej underowych na całym świecie. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi ekipami tylko raz zobaczyliśmy dwie bramki, a w pozostałych pojedynkach albo byliśmy świadkami bezbramkowego remisu albo jednego gola. Naszym zdaniem dzisiaj będzie podobnie i trzech goli na pewno nie zobaczymy.

[sc:comeon]Włochy, godz. 20:45, Fiorentina – Juventus, typ: under 3.5, kurs: 1.30

W pierwszym spotkaniu niespodziewanie wygrała drużyna Fiorentiny, która dzięki temu zwycięstwu jest bliższa awansu do finału Pucharu Włoch. Juventus na pewno jednak tanio skóry nie sprzeda i czeka nas dzisiaj bardzo ciekawe widowisko. Jedno jest pewne – obie ekipy stawiają na defensywę i w tym meczu nie zobaczymy zbyt wielu goli. Trzy trafienia to absolutne maksimum.

[sc:comeon]CEV Cup, godz. 20:30, Trentino – Dynamo Moskwa, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

Przed nami bardzo ciekawe pierwsze starcie finałowego pucharu CEV Cup, w którym zmierzą się ekipy Trentino i Dynama Moskwa. Trentino w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej formie, bowiem notuje passę ośmiu zwycięstw z rzędu. Goście są w nieco słabszej dyspozycji, ale na urwanie jednego seta faworyzowanym Włochom stać ich na pewno. Naszym zdaniem to spotkanie nie zakończy się na trzech setach.