Pogoń – Lech typy na rzuty rożne

Pogoń Szczecin świetnie radzi sobie na własnym terenie, notując trzynaście spotkań bez porażki. Trzeba przyznać, że to doskonała statystyka Portowców, którzy uczynili ze swojego stadionu twierdzę nie do zdobycia.

Lech zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli i traci do lidera 5 punktów. W meczach wyjazdowych lechici zdobyli 15 punktów. Jeśli w Poznaniu poważnie myślą o zdobyciu tytułu, to piątkowe spotkanie w Szczecinie muszą wygrać.

Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze są bardzo zacięte. W ciągu miesiąca obie ekipy rozegrają jeszcze ze sobą dwa mecze w półfinale Pucharu Polski. To dodatkowa motywacja w tym meczu, żeby pokazać kto tak naprawdę jest lepszy. Polecam grać Over rzutów rożnych w tym spotkaniu, ponieważ rożne padają w naszej Ekstraklasie bardzo często, a mecz zapowiada się bardzo wyrównany.

Pogoń – Lech, typ: 1 POŁOWA POWYŻEJ 4.5 rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB