Premier League: Kolejna wpadka Arsenalu Londyn

Kolejną wpadkę w bieżącym sezonie zanotowali piłkarze Arsenalu Londyn. Podopieczni trenera Arsene’a Wengera zremisowali w niedzielnym meczu ligowym z ekipą beniaminka, Leicester City 1:1.

Wynik spotkania w 20. minucie otworzył Alexis Sanchez z ekipy „Kanonierów”. Już dwie minuty później był remis, bowiem podanie Jeffreya Schluppa wykorzystał Jose Leonardo Ulloa. Więcej goli nie padło.

„Kanonierzy” po trzech meczach Premier League zajmują siódme miejsce w tabeli z pięcioma punktami na koncie. Leicester City jest 15.

Cały mecz w barwach Arsenalu rozegrał polski bramkarz, Wojciech Szczęsny. Marcin Wasilewski z ekipy Leicester nie pojawił się na murawie.

***

Leicester City – Arsenal Londyn 1:1 (1:1)
0:1 Sanchez 20′
1:1 Ulloa 22′

Zobacz jak wygrywają nasi Czytelnicy. Zagraj z nami i wygrywaj pieniądze. Załóż konto w William Hill. To jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów z bogatą ofertą i dobrymi kursami.