Primera Division: Podział punktów w Walencji

Levante Valencia zremisowało przed własną publicznością z Espanyolem Barcelona 2:2 w meczu 32. kolejki Primera Division. Dla gości to szóste spotkanie z rzędu bez porażki w lidze.

Pierwszego gola strzelił Espanyol. W 18. minucie meczu, Diego Marino pokonał Lucas Vazquez. Trzy minuty później wyrównał Simao Junior. Goście po raz drugi wyszli na prowadzenie w doliczonym do pierwszej połowy czasie. Na listę strzelców wpisał się Felipe Caicedo. Bramkę na 2:2 strzelił Victor Casadesus w 87. minucie meczu, po asyście byłego piłkarza Wisły Kraków, Kalu Uche.

Piłkarze z Walencji wydostali się ze strefy spadkowej. Mają punkt przewagi nad Almerią i Deportivo La Coruna. Espanyol jest na ósmej pozycji w tabeli.

Następnym rywalem piłkarzy Sergio będzie w derbowym meczu FC Barcelona. Levante zagra na wyjeździe z Getafe.