PSG vs Metz: Typy Antka Tysiąca

W dniu dzisiejszym pod lupę biorę spotkanie Ligue 1 pomiędzy PSG a Metz. Gospodarze zajmują 2. miejsce w tabeli, natomiast goście są 19. miejscu.

PSG ostatnio bardzo gładko wygrywa w lidze mecz za meczem. W sobotę w pięknym stylu roznieśli 6-1 drużynę Lille. Warto dodać, że dokonali bez wciąż pauzującego Zlatana Ibrahimovicia. Jeżeli chodzi o Metz ich gra uległa poprawie jednak szanse na zachowanie ligowego bytu są wciąż bardzo nikłe, ponieważ na 5 kolejek przed końcem sezonu do bezpiecznej pozycji tracą 8 punktów.
Dzisiejszy mecz jest meczem zaległym, więc w przypadku wygranej PSG awansuję na pozycję lidera. Uważam, że odniosą dziś łatwe zwycięstwo i nie dadzą większych szans beniaminkowi na pokazanie swoich walorów. Dlatego też zdecydowałem się na zagranie handi na gospodarzy. Mniejszą stawką warto również pograć na typ z wygraną gospodarzy do zera.

Podsumowując :

Bet365new

Ligue 1, godz.21:00, PSG vs Metz typ: 1 (AH -1,5) kurs: 1,525

Betano

typ poboczny: PSG wygra do zera, kurs: 1.75 

Powodzenia !

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB