Reading – Fulham typy na rzuty rożne

Półfinałowy mecz rewanżowy w ramach playoff, w walce o awans do angielskiej Premier League. W pierwszym meczu padł wynik 1:1, więc obie drużyny jeszcze mają szansę na finał.

W pierwszym meczu Fulham nie wykorzystał atutu swojego boiska i dzisiaj jeśli chce awansować to musi to spotkanie wygrać.

Myślę, że w tym spotkaniu nie zabranie emocji i zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Reading – Fulham, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.95.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB