Reading – Newcastle typy na rzuty rożne

Gospodarze znajdują 5. miejsce w lidze, a na własnym terenie grają naprawdę bardzo dobrze. Patrząc na statystyki to są drugą, najlepszą drużyną, która zdobyła najwięcej punktów na własnym terenie. Średnio na mecz Reading zdobywa 5 rzutów rożnych.

Newcastle zajmuje pierwsze miejsce w lidze i robi sobie przewagę nad drugim zespołem. Goście są w wyśmienitej i ciężko ich będzie zatrzymać. Ofensywa Newcastle spisuje się naprawdę bardzo dobrze. Mają strzelonych aż 69 bramek. Średnio zdobywają przynajmniej 5 rzutów rożnych na mecz.

Polecam grać ten typ ponieważ w Championship rzuty rożne wpadają tak często, że warto się pokusić o ich granie w tym spotkaniu.

Reading – Newcastle, typ: Powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB