Real Madryt – Bayern Monachium typy na rzuty rożne

Bayern w pierwszym meczu na własnym terenie przegrał z Realem 1:2, ale w dzisiejszym meczu musi wygrywać przynajmniej 2:0, co nie będzie łatwym wyczynem.

Liczę. że goście od pierwszych minut zaczną grać bardzo ofensywnie i będą stwarzali dużo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne w pierwszej połowie. W pierwszym spotkaniu w pierwszej połowie zobaczyliśmy aż 9 kornerów!

Warto zagrać ten typ, gdyż obie drużyny lubią atakować skrzydłami, co bardzo często przekłada się na wywalczane rzuty rożne.

Real Madryt – Bayern, typ: 1. połowa powyżej 4.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB