Real Sociedad – Gijon typy na rzuty rożne

Zapowiada nam się bardzo ciekawy mecz, bo oba zespoły potrzebują punktów jak ryba wody. Gospodarze mają szansę zagrać w tym sezonie w europejskich pucharach, ale tracą tylko jeden punkt do miejsca, które gwarantuje osiągnięcie celu.

W gorszej sytuacji znajdują się goście, którzy mają jedno spotkanie rozegrane mniej i znajdują się w strefie spadkowej. W tym spotkaniu muszą walczyć o zwycięstwo i nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Myślę, że w tym spotkaniu na pewno nie raz zagrożą bramce przeciwnika i stworzą kilka sytuacji podbramkowych oraz …zdobędą przynajmniej trzy rzuty rożne.

Real Sociedad – Gijon typ: Gijon powyżej 2.5 rożnych, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB