Roma – Juventus typy na rzuty rożne

Do końca sezonu w Serie A pozostały tylko trzy kolejki. Roma znajduje się na 2. miejscu, które daje bezpośredni udział w Lidze Mistrzów, ale ma tylko jeden punkt przewagi nad Napoli – które zajmuje 3. miejsce. Walka o pozycję wicelidera będzie toczyć się do ostatniej kolejki.

Liczę, że Roma w tym spotkaniu zagra o trzy punkty i będzie stwarzać dużo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne dla nich.

Roma – Juventus, typ: Roma powyżej 5.5 rożnych, kurs: 2.10.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB