Rostov – Manchester United typy na rzuty rożne

Gospodarze na początku marca rozpoczęli w rosyjskiej lidze rundę rewanżową wygrywając pewnie aż 6:0. Myślę, że są dobrze przygotowani do tego meczu.

Manchester United w Premier League nadal plasuje się w tabeli są za czołówką, a w meczach wyjazdowych grają gorzej niż u sobie. Dzisiaj będą mieli utrudnione zadanie, gdyż przyjdzie im grać na naprawdę ciężkim terenie przy znacznie zimniejszych niż w Anglii warunkach pogodowych.

Myślę, że Rostov wykorzysta fakt, że gra na własnym terenie i w meczu stworzy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, co przełoży się na stałe fragmenty gry. Liczę, że zdobędą przynajmniej cztery rzuty rożne w tym meczu.

Rostov – Manchester United, typ: Rostov powyżej 3.5 rożnych, kurs: 1.95.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB