Serie A: Bramka Glika, Torino lepsze od Napoli!

Torino FC wygrało 1:0 z SSC Napoli w spotkaniu 25. kolejki włoskiej Serie A. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 68. minucie reprezentant Polski, Kamil Glik!

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany i choć zdecydowanym faworytem wydawało się być Napoli, gospodarze w niczym nie ustępowali podopiecznym Rafy Beniteza. W pierwszej połowie kibice bramek jednak nie oglądali.

W drugiej części gry Torino pokazało jak świetnie czuje się w stałych fragmentach gry. Do piłki ustawionej w narożniku podszedł Farnerud, dośrodkował w pole karne, a tam sprytnym strzałem głową do siatki gości trafił Kamil Glik. Był to już szósty gol Polaka w obecnym sezonie Serie A.

Do końca meczu obrona Torino, której dowodził reprezentant Polski, nie dopuściła Napoli do głosu i to gospodarze mogli cieszyć się z niezwykle cennych trzech oczek. Dzięki nim ekipa z Piemontu awansowała na 8. miejsce w tabeli. Napoli nadal jest trzecie.