Serie A: Grad goli, Parma lepsza od Chievo

Widowisko obfitujące w gole zafundowali kibicom w niedzielnym meczu 3. kolejki Serie A piłkarzy Chievo oraz Parmy. Ostatecznie triumfowali 3:2 ci drudzy, choć do końca ważyły się losy tego spotkania.

Już w 4. minucie Izco wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, ale potem znakomita gra Cassano sprawiła, że to goście objęli dwubramkowe prowadzenie. W końcówce, kiedy wydawało się, że nic nie może już zagrozić Parmie, gola kontaktowego strzelił Paloschi.

Walka o wyrównania trwała do ostatnich minut, ale ostatecznie piłkarze z Werony musieli uznać wyższość rywali, dla których było to pierwsze zwycięstwo ligowe w tym sezonie. Obie ekipy po 3. kolejkach mają na swoim koncie po 3 punkty.