Serie A: Inter stracił punkty na Sycylii

Inter Mediolan nie wykorzystał szansy, by wskoczyć na podium rozgrywek włoskiej ekstraklasy. Podopieczni Waltera Mazzarriego zremisowali na wyjeździe z US Palermo 1:1. Bramkę dla gospodarzy strzelił Vasquez, natomiast „Nerazzurri” wyrównali za sprawą Kovacicia.

Podział punktów oznacza, że Inter nie wskoczył na podium Serie A, lecz zajmuje obecnie szóste miejsce z pięcioma punktami na koncie. Palermo jest 16. i ma w dorobku dwa „oczka”.

Swoją szansę natomiast wykorzystali piłkarze Hellas Werona, którzy w niedzielny wieczór pokonali Torino 1:0. Jedynego gola zdobył w 66. minucie Ionita. W 89. minucie El Kaddouri (Torino) nie wykorzystał rzutu karnego. Cały mecz w barwach „Byków” rozegrał Kamil Glik.