Serie A: Napoli wygrało w Weronie, Wszołek wszedł z ławki

Hellas Werona przegrał przed własną publicznością z SSC Napoli 0:2 (0:0) w ramach trzynastej kolejki włoskiej Serie A. W drużynie gospodarzy od 69. minuty grał Paweł Wszołek.

Kibice zgromadzeni na Stadio Marcantonio Bentegodi pierwsze trafienie obejrzeli dopiero w drugiej połowie spotkania. W 67. minucie Lorenzo Insigne wykorzystał podanie od Marka Hamsika i z niewielkiej odległości posłał piłkę do siatki.

Niedługo później autor pierwszego gola popisał się znakomitą asystą. Włoch wyłożył futbolówkę wbiegającemu na piąty metr Gonzalo Higuainowi, a ten nie miał najmniejszych trudności z umieszczeniem jej w bramce Rafaela.

Ekipa „Gialloblu” ma w swoim dorobku sześć punktów i znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Podopieczni Maurizio Sarriego zgromadzili do tej pory 28 „oczek” i plasują się na czele stawki.

W następnej kolejce ekipa z Werony zmierzy się na wyjeździe z drużyną Frosinone Calcio. „Azzurri” z kolei podejmą u siebie Inter Mediolan.