Serie A: Torino przegrało z Sassuolo, grał Glik

Torino FC z Kamilem Glikiem w podstawowym składzie przegrało u siebie z US Sassuolo Calcio 0:1 w pierwszym niedzielnym spotkaniu 12. kolejki włoskiej Serie A.

Zwycięskiego gola dla gości zdobył głową trzy minuty przed końcem Antonio Floro.

Reprezentant Polski zapisał na swoim koncie kolejny pełny mecz, w którym bliżej prowadzenia były „Byki” z Piemontu. Kwadrans przed przerwą rzutu karnego nie wykorzystał jednak Argentyńczyk Juan Sanchez.

To zemściło się w samej końcówce i w efekcie Glik z kolegami z zespołu musiał przełknąć gorycz szóstej porażki. Sassuolo odniosło trzecie zwycięstwo w sezonie i awansowało na dziesiąte miejsce, mając trzy punkty przewagi nad czternastą ekipą ze stolicy Piemontu.