Serie B: Zmiennik Wolskiego dał remis Bari

W poniedziałkowym spotkaniu zamykającym zmagania 6. kolejki włoskiej Serie B drużyna Bari z Rafałem Wolskim w składzie zremisowała 1:1 z Lanciano.

Było to spotkanie dwóch ekip, które bardzo przeciętnie rozpoczęły obecny sezon. Rafał Wolski pojawił się w wyjściowej jedenastce Bari, ale po pierwszej połowie nie miał powodów do zadowolenia bowiem jego zespół przegrywał 0:1.

W drugiej części gry humor Polaka poprawił się zapewne tylko trochę. Wprawdzie jego drużyna wyrównała, ale gola na wagę punktu strzelił zmiennik Wolskiego, wypożyczony z Atalanty Bergamo, Giuseppe De Luca.

Na domiar złego filigranowy 22-letni snajper trafił do siatki zaledwie dwie minuty po zejściu z boiska byłego piłkarza Legii Warszawa. Warto w tym miejscu nadmienić, że De Luca to aktualny młodzieżowy reprezentant Włoch, więc zapewne okazji do gry w Bari w tym sezonie mu nie zabraknie.

Po 6. kolejkach ligowych Bari znajduje się na 10 pozycji z 8 punktami na koncie.