Sevilla – Atletico Madryt typy na rzuty rożne

Zarówno gospodarze jak i goście prezentują ostatnio w La Liga bardzo dobrą formę. Atletico Madryt ma aż 5 punktów straty do trzeciego miejsca, które gwarantuje bezpośredni udział w Lidze Mistrzów. Dzisiaj mają szansę na zmniejszenie tej różnicy ponieważ grają z Sevilla która zajmuje 3. miejsce.

Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami były bardzo wyrównane. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i zobaczymy dużo gry ofensywnej, co przełoży się na rzuty rożne. Gospodarze średnio zdobywają na mecz 6 kornerów, a Sevilla przynajmniej 5.

Sevilla – Atletico Madryt, typ: Powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB