Sevilla – Granada typy na rzuty rożne

Sevilla jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Gospodarze zajmują czwarte miejsce w La Liga i tracą do trzeciego, które gwarantuje bezpośredni udział w Lidze Mistrzów tylko trzy punkty.

Granada znajduje się w strefie spadkowej i traci aż 7 „oczek” do miejsca, dającego utrzymanie, a do końca sezonu pozostało tylko sześć kolejek. Jednak w ostatnim meczu między tymi drużynami, to Granada była górą wygrywając 2:1.

Myślę, że ekipa gości powalczy o utrzymanie do końca sezonu, a w tym spotkaniu zdobędzie przynajmniej trzy rożne, co nie jest aż tak wielkim wyzwaniem.

Sevilla – Granada, typ: Granada powyżej 2.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB