Sevilla – Leganes typy na rzuty rożne

Sevilla jest zdecydowanie faworytem tego spotkania. Uważam, że w tym spotkaniu to gospodarze będą częściej przy piłce i stworzą dużo więcej sytuacji bramkowych. Na własnym terenie grają rewelacyjnie, zdobywając z 36 możliwych punktów aż 31. Co dla nas ważne, średnio na własnym terenie zdobywają 6 rożnych na mecz!

Myślę, że dzisiejszy rywal, który od 11 spotkań nie wygrał na wyjeździe, skupi się bardziej na defensywie, co pozwoli gospodarzom stworzyć sytuacje bramkowe, a to… – tak macie rację – przełoży się na rzuty rożne.

Sevilla – Leganes: typ: Sevilla powyżej 6.5 rożnych, kurs: 2.0.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB