Sevilla – Leicester typy na rzuty rożne

Sevilla w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów wygrała 2:1, więc to spotkanie będzie bardzo wyrównane. Każda z tych drużyn ma duże szanse na awans do dalszej rudy LM.

Lisy w lidze grają średnio, ale w Champions League do tej pory spisywały się bardzo dobrze. Dzisiaj podejmują na własnym terenie Sevillę, która ma dobry sezon w lidze i pucharach. Liczę na bardzo wyrównaną grę i polecam grać over rzutów różnych w tym spotkaniu, ponieważ na pewno zobaczymy dużo sytuacji podbramkowych. Każda z tych drużyn liczy na zwycięstwo.

Sevilla – Leicester, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 2.0.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB